MC CRYPT DJ-40 BLACK EDITION DJ-МИКСЕТА

4.205,00 ден.   Спореди

Двоканална миксета со најважни функции и добар звук по сензационална цена!


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.205,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Двоканална миксета со најважни функции и добар звук по сензационална цена!

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка