MB MSI INTELH67 (B3) H67 LGA1155 DDR3 1333MHz

5.074,00 ден.   Спореди

INTEL H67 (B3), SKT 1155, 2.5GT/s DMI , 2*DDR3 1333/1066 DualCh max 16GB, Intel® Graphics HD2000/3000(max shared 1024 MB), Multi VGA Output options: D-Sub, DVI-D and HDMI, 1*PCiex16/2*PCI, 8CH HD AUDI...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 5.074,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


INTEL H67 (B3), SKT 1155, 2.5GT/s DMI , 2*DDR3 1333/1066 DualCh max 16GB, Intel® Graphics HD2000/3000(max shared 1024 MB), Multi VGA Output options: D-Sub, DVI-D and HDMI, 1*PCiex16/2*PCI, 8CH HD AUDIO, Pci-ex1 Gigabit LAN, 4*SATA2 , 2*SATA3 6.0 Gb/s RAID 0/1/5/10, 4x USB 2.0, 2x USB 3.0, mATX

Онборд графичка yes
Сокет LGA1155
Чипсет H67
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка