MB Gigabyte H81M-S2PV LGA1150 DDR3 1600MHz SATA3 USB3.0 Ultra Durable 4 Plus DVI/VGA

3.220,00 ден.   Спореди

MB Gigabyte H81M-S2PV LGA1150 DDR3 1600MHz SATA3 USB3.0 Ultra Durable 4 Plus DVI/VGA


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 3.220,00 ден.

пред 5 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 3.557,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MB Gigabyte H81M-S2PV LGA1150 DDR3 1600MHz SATA3 USB3.0 Ultra Durable 4 Plus DVI/VGA

Онборд графичка yes
Магистрала 1600 MHz
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка