MB Gigabyte H110M-S2H LGA1151 DDR4 2133MHz SATA3 USB3.0 GBit LAN HDMI/DVI/VGA

3.150,00 ден.   Спореди

MB Gigabyte H110M-S2H LGA1151 DDR4 2133MHz SATA3 USB3.0 GBit LAN HDMI/DVI/VGA


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 3.150,00 ден.

пред 2 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 3.596,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MB Gigabyte H110M-S2H LGA1151 DDR4 2133MHz SATA3 USB3.0 GBit LAN HDMI/DVI/VGA

Онборд графичка yes
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка