MB ECS A880GM-A3/AM3/DDR3 2600MHz/USB 3.0

2.973,00 ден.   Спореди

ECS A880GM-A3(USB3.0) 125W, DVI, 1eSTAT2, Socket AM3, AMD 880G + SB710, System 5200(MT/S), Memory 4DDR3(Dual Channel), DDR3 1600(O.C.), Graphic Card Integrated DX10.1, 512MB Shared Memory with VGA and...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.973,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ECS A880GM-A3(USB3.0) 125W, DVI, 1eSTAT2, Socket AM3, AMD 880G + SB710, System 5200(MT/S), Memory 4DDR3(Dual Channel), DDR3 1600(O.C.), Graphic Card Integrated DX10.1, 512MB Shared Memory with VGA and DVI output, Graphic slot 1 x PCIe x16, 2 x PCIe, 3 x PCI, 5 x SATA 3Gb/s (RAID 0,1,0+1,5) + 1*eSAT

Онборд графичка yes
Чипсет 880G
Сокет AM3
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка