MB ASUS P7H55 H55 LGA1156 DDR3 2600MHz

5.190,00 ден.   Спореди

P7H55, Socket LGA1156, Intel H55, System, Memory 4DDR3(Dual Channel), DDR3 2200(O.C.)/1600/1333/1066, Graphic slot 1 x PCIe 2.0 x16, SATA 3Gb/s*6, Audio VIA VT1708S 8-Channel High Definition Audio COD...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.190,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


P7H55, Socket LGA1156, Intel H55, System, Memory 4DDR3(Dual Channel), DDR3 2200(O.C.)/1600/1333/1066, Graphic slot 1 x PCIe 2.0 x16, SATA 3Gb/s*6, Audio VIA VT1708S 8-Channel High Definition Audio CODEC, LAN Realtek® 8112L Gigabit LAN controller featuring AI NET 2, CPU Intel® Socket 1156 Core™ i7 P

Онборд графичка no
Сокет LGA1156
Магистрала 2600 MHz
Чипсет H55
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка