MB Asus (M5A97)/AMD 970 SB950/Socket AM3+/FSB 4800GTs/DDR 3

4.999,00 ден.   Спореди

M5A97, CPU Scoket Socket AM3+, Chipset AMD 970 SB950, System Bus HT3 4.8GT/s, Memory 4DDR3(Dual Channel) DDR3 2133(O.C.)/2000(O.C.)/1866/1600/1333/1066, Onboard VGA N, share MEM. N, Output None, EPU Y...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


M5A97, CPU Scoket Socket AM3+, Chipset AMD 970 SB950, System Bus HT3 4.8GT/s, Memory 4DDR3(Dual Channel) DDR3 2133(O.C.)/2000(O.C.)/1866/1600/1333/1066, Onboard VGA N, share MEM. N, Output None, EPU Y, Express Gate None, Graphics Slot 1 x PCIe x16 + 1 x PCIe x16 (max. x4), Multi-VGA CrossFireX@x16/

Онборд графичка no
Сокет AM3+
Чипсет 970
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка