MB Asrock PV530-ITX VIA® VX900 VIA® PV530 Processor DDR2/DDR3 800MHz

2.835,00 ден.   Спореди

PV530-ITX, VIA® PV530 Processor (1.8 GHz), Solid Capacitor for CPU power, Supports DDR3 / DDR2 memory, Integrated VIA® Chrome9 HD DX9 Graphics, DirectX 9.0, Max. shared memory 512MB, Supports ASRock ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.835,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PV530-ITX, VIA® PV530 Processor (1.8 GHz), Solid Capacitor for CPU power, Supports DDR3 / DDR2 memory, Integrated VIA® Chrome9 HD DX9 Graphics, DirectX 9.0, Max. shared memory 512MB, Supports ASRock Instant Boos, Instant Flash, OC Tuner, OC DNA, ErP/EuP Ready

Онборд графичка yes
Магистрала 800 MHz
Сокет VIA® PV530 Processor
Чипсет VIA® VX900
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка