MB Asrock (H61DE/SI)/Intel H61/LGA 1155/DDR III

3.564,00 ден.   Спореди

H61DE/SI (bulk), LGA 1155, Intel H61, Dual Channel 4xDDR3 - 1333, 1x PCI Express 2.0 x16, 2x PCI Express 2.0 x1, 2 x PCI slots, 4 x SATA2 3.0 Gb/s connectors, Intel® HD Graphics 2000/3000 Multi VGA Ou...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.564,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


H61DE/SI (bulk), LGA 1155, Intel H61, Dual Channel 4xDDR3 - 1333, 1x PCI Express 2.0 x16, 2x PCI Express 2.0 x1, 2 x PCI slots, 4 x SATA2 3.0 Gb/s connectors, Intel® HD Graphics 2000/3000 Multi VGA Output options: D-Sub, DVI-D and HDMI, Audio 7.1 CH HD Audio (Realtek ALC887 Audio Codec), LAN Gigabit LAN 10/100/1000, 6x USB 2.0 ports on board 4x additional USB 2.0 via header, ATX

Онборд графичка yes
Сокет LGA1155
Чипсет H61
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка