Maxi adult

3.625,00 ден.   Спореди

Помага во одржувањето на идеалниот телесен статус кај макси расата на возраст од 15 месеци, па се до 5 години. 15кг.
Обезбедува оптимална сигурност при варењето EPA, DHA, нерастворливи минерални...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
е-ПетсШоп http://www.e-petshop.mk Детали 3.625,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Помага во одржувањето на идеалниот телесен статус кај макси расата на возраст од 15 месеци, па се до 5 години. 15кг.
Обезбедува оптимална сигурност при варењето EPA, DHA, нерастворливи минерални соли и шеќери од ср’жта на цвеклото го прават безбеден цревниот транзит и го подобруваат квалитетот на столицата. Тонус на срцето
Тауринот ја промовира срцевата функција така што ги стимулира нормалните контракции на срцето. За здрави зглобови
Високата содржина на хондроитин и глукозамин го потпомагаат здравјето на зглобовите. Истенчен вкус
Благодарејќи на совршената презервација и ексклузивниот вкус и најпребирливите кучиња ќе ја прифатат оваа храна.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка