Maxell Micro SDHC

Maxell Micro SDHC

269,00 ден.   Спореди

Maxell Micro SDHC, 16 GB, Class 4, with Adaptor (X-SERIES)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 269,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Maxell Micro SDHC, 16 GB, Class 4, with Adaptor (X-SERIES)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка