Maxell External DVD writer, slim, black, 8x DVD writing speed, 24x CD writing speed, 2MB buffer, included USB cable, plug and play, USB 2.0, drawer type

1.585,00 ден.   Спореди

Maxell External DVD writer, slim, black, 8x DVD writing speed, 24x CD writing speed, 2MB buffer, included USB cable, plug and play, USB 2.0, drawer type


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.585,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Maxell External DVD writer, slim, black, 8x DVD writing speed, 24x CD writing speed, 2MB buffer, included USB cable, plug and play, USB 2.0, drawer type

Тип на диск External
Интерфејс на дискот USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка