MAX ST-210

949,00 ден.   Спореди

ТОСТЕР МОЌНОСТ 700W НЕЛЕПЛИВИ ГРИЛ ПЛОЧИ ЛЕСНИ ЗА ЧИСТЕЊЕ РАЧКИ ОТПОРНИ НА ТОПЛИНА СВЕТИЛКА ЗА ВКЛУЧЕНО И СПРЕМНО ЗА РАБОТА АВТОМАТСКИ ТЕРМОСТАТ МОЖНОСТ ЗА ПОСТАВУВАЊЕ ВО ИСПРАВЕНА ПОЛОЖБА Стандардна ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 949,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ТОСТЕР МОЌНОСТ 700W НЕЛЕПЛИВИ ГРИЛ ПЛОЧИ ЛЕСНИ ЗА ЧИСТЕЊЕ РАЧКИ ОТПОРНИ НА ТОПЛИНА СВЕТИЛКА ЗА ВКЛУЧЕНО И СПРЕМНО ЗА РАБОТА АВТОМАТСКИ ТЕРМОСТАТ МОЖНОСТ ЗА ПОСТАВУВАЊЕ ВО ИСПРАВЕНА ПОЛОЖБА Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи