MAX PG-60C

2.799,00 ден.   Спореди

ТОСТЕР МОЌНОСТ 2000W РАЧКИ ОД БАКЕЛИТ ОТПОРНИ НА ТОПЛИНА НЕЛЕПЛИВИ ГРИЛ ПЛОЧИ КЕРАМИЧКА НАВЛАКА СЕ ОТВАРА КАКО СКАРА САД ЗА СОБИРАЊЕ МРСНОТИИ Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 2.799,00 ден.

пред 6 години




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ТОСТЕР МОЌНОСТ 2000W РАЧКИ ОД БАКЕЛИТ ОТПОРНИ НА ТОПЛИНА НЕЛЕПЛИВИ ГРИЛ ПЛОЧИ КЕРАМИЧКА НАВЛАКА СЕ ОТВАРА КАКО СКАРА САД ЗА СОБИРАЊЕ МРСНОТИИ Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка




Сродни производи


Најпопуларни производи