MAX LSM 105

649,00 ден.   Спореди

МОЌНОСТ: 15W
КАПАЦИТЕ НА САДОТ ЗА МИКСИРАЊЕ: 350ML
1 БРЗИНА
ИДЕАЛЕН ЗА ПОДГОТВУВАЊЕ НА ИНСТАНТ КАФЕ, ФРАПЕ, КОКТЕЛИ,..
БОЈА: БЕЛА
Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 649,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МОЌНОСТ: 15W
КАПАЦИТЕ НА САДОТ ЗА МИКСИРАЊЕ: 350ML
1 БРЗИНА
ИДЕАЛЕН ЗА ПОДГОТВУВАЊЕ НА ИНСТАНТ КАФЕ, ФРАПЕ, КОКТЕЛИ,..
БОЈА: БЕЛА
Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи