MAX LSM 103E
MAX LSM 103E
MAX LSM 103E

MAX LSM 103E

1.399,00 ден.   Спореди

МОЌНОСТ: 100W
КАПАЦИТЕТ НА САДОТ ЗА МИКСИРАЊЕ: 450ML
2 БРЗИНИ
ИДЕАЛЕН ЗА ПОДГОТВУВАЊЕ НА ИНСТАНТ КАФЕ, ФРАПЕ, КОКТЕЛИ, ...
БОЈА: БЕЛО-СИНА
Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 1.399,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МОЌНОСТ: 100W
КАПАЦИТЕТ НА САДОТ ЗА МИКСИРАЊЕ: 450ML
2 БРЗИНИ
ИДЕАЛЕН ЗА ПОДГОТВУВАЊЕ НА ИНСТАНТ КАФЕ, ФРАПЕ, КОКТЕЛИ, ...
БОЈА: БЕЛО-СИНА
Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи