MAX KP-60SFW

3.399,00 ден.   Спореди

СОКОВНИК МОЌНОСТ: 850W ПРЕКИНУВАЧ СО ДВЕ КОНТРОЛНИ БРЗИНИ ДОПОЛНИТЕЛЕН ОТВОР ОД 75ММ ЗА УПОТРЕБА НА ЦЕЛИ ПЛОДОВИ САД ЗА ОТПАДОК СО КАПАЦИТЕТ ОД 2ЛИТРИ БЕЗБЕДНОСЕН СИСТЕМ НА ЗАКЛУЧУВАЊЕ НЕЛИЗГАЧКИ НОГА...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 3.399,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


СОКОВНИК МОЌНОСТ: 850W ПРЕКИНУВАЧ СО ДВЕ КОНТРОЛНИ БРЗИНИ ДОПОЛНИТЕЛЕН ОТВОР ОД 75ММ ЗА УПОТРЕБА НА ЦЕЛИ ПЛОДОВИ САД ЗА ОТПАДОК СО КАПАЦИТЕТ ОД 2ЛИТРИ БЕЗБЕДНОСЕН СИСТЕМ НА ЗАКЛУЧУВАЊЕ НЕЛИЗГАЧКИ НОГАРКИ БОЈА - ИНОКС Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи