Max Factor Pan Stik

410,00 ден.   Спореди

Крем пудра лесна за употреба. Ги корегира недостатоците на кожата. Погодна е за нормална до сува кожа. Може да се употребува како коректор и како пудра.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Декор Козметикс http://www.decorcosmetics.mk   Детали 410,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Крем пудра лесна за употреба. Ги корегира недостатоците на кожата. Погодна е за нормална до сува кожа. Може да се употребува како коректор и како пудра.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи