Max Factor Natural Minerals

880,00 ден.   Спореди

Natural Minerals пудра на MAX FACTOR која ја збогатува кожата со минерали и не ги запушува порите.
Natural Minerals постои во 4 нијанси + Bronzer, за бронзено потемнет тен!


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Декор Козметикс http://www.decorcosmetics.mk   Детали 880,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Natural Minerals пудра на MAX FACTOR која ја збогатува кожата со минерали и не ги запушува порите.
Natural Minerals постои во 4 нијанси + Bronzer, за бронзено потемнет тен!

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи