Max Factor Creme Puff

410,00 ден.   Спореди

Камена пудра која се состои од крем и прав пудра. Може да се нанесе директно на кожата или над течната пудра давајќи мат изедначен финиш. Погодна е за сите типови на кожата.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Декор Козметикс http://www.decorcosmetics.mk   Детали 410,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Камена пудра која се состои од крем и прав пудра. Може да се нанесе директно на кожата или над течната пудра давајќи мат изедначен финиш. Погодна е за сите типови на кожата.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи