Max Factor Age Renew

840,00 ден.   Спореди

Течна пудра со патентирана формула која за момент која за момент прави вашата кожа да изгледа 5 години помладо. Моментално ја намалува видливоста на брчките, ги минимизира темните кругови околу очите,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Декор Козметикс http://www.decorcosmetics.mk   Детали 840,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Течна пудра со патентирана формула која за момент која за момент прави вашата кожа да изгледа 5 години помладо. Моментално ја намалува видливоста на брчките, ги минимизира темните кругови околу очите, ја освежува кожата. Дерматолошки е тестирана.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи