MAX DETAIL Очила со леќи

5.664,00 ден.   Спореди

Ви ги покажува сите важни детали во удобна работа дистанца двапати поголема од 40 см. Рацете ви се слободни и можете да работите со прецизност. Идеални за моделирање, правење часовници или рачна работ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.664,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ви ги покажува сите важни детали во удобна работа дистанца двапати поголема од 40 см. Рацете ви се слободни и можете да работите со прецизност. Идеални за моделирање, правење часовници или рачна работа како везење, шиење, сликање или реставрација. Без оглед на тоа дали се работи со пинцети, штрафцигер или турпија. Со само 49 грама, MaxDetail нуди голема удобност. MaxDetail лесно може да се балансира со ± 3 dpt по око за луѓе кои носат очила.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка