MAX AG-820 BGX

8.299,00 ден.   Спореди

МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА КАПАЦИТЕТ 20 ЛИТРИ МОЌНОСТ НА МИКРОПЕЧКАТА: 800W МОЌНОСТ НА ГРИЛОТ: 1000W НИВОА НА МОЌНОСТ: 5 АВТО МЕНИ: 8 ТИП НА КОНТРОЛА: ИЗИ-ТРОНИК ДИГИТАЛЕН ЧАСОВНИК ТАЈМЕР: 95 МИНУТИ ОДМРЗНУВА...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 8.299,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА КАПАЦИТЕТ 20 ЛИТРИ МОЌНОСТ НА МИКРОПЕЧКАТА: 800W МОЌНОСТ НА ГРИЛОТ: 1000W НИВОА НА МОЌНОСТ: 5 АВТО МЕНИ: 8 ТИП НА КОНТРОЛА: ИЗИ-ТРОНИК ДИГИТАЛЕН ЧАСОВНИК ТАЈМЕР: 95 МИНУТИ ОДМРЗНУВАЊЕ ЕКСПРЕСНО ГОТВЕЊЕ РОТИРАЧКИ СТАКЛЕН ТАЊИР: 245ММ СИГНАЛ ЗА КРАЈ НА ГОТВЕЊЕТО ЗАКЛУЧУВАЊЕ ПОРАДИ БЕЗБЕДНОСТ НА ДЕЦАТА ДИМЕНЗИИ НА УРЕДОТ: 461 Х 359 Х 280 ММ Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка