MAX 5260 - INOX

3.870,00 ден.   Спореди

Целосно вградлив Аспиратор; Ширина - 60 cm; 2 мотори; Капацитет 530 m3/h; Боја - INOX; Филтри - 2 х Активен јаглен


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Култ http://www.kult.mk/ Детали 3.870,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Целосно вградлив Аспиратор; Ширина - 60 cm; 2 мотори; Капацитет 530 m3/h; Боја - INOX; Филтри - 2 х Активен јаглен

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи