MATRIX 2000 PP-централа

29.900,00 ден.   Спореди

Противпожарен конвенционален контролен панел
4 зони МА.004.00, Серија MATRIX 2000,
Батерија 12V/7Ah, Сензор за дим SLR-E/3N
FLASHTONE-сирена,Рачен детектор MCP1A
Паралелен индикато...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 29.900,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Противпожарен конвенционален контролен панел
4 зони МА.004.00, Серија MATRIX 2000,
Батерија 12V/7Ah, Сензор за дим SLR-E/3N
FLASHTONE-сирена,Рачен детектор MCP1A
Паралелен индикатор SEC-RI IESTO

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка