Mashina za perenje BEKO EV 5600 EU

10.490,00 ден.   Спореди

Шифра 64145 - Mashina za perenje BEKO EV 5600 EU


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 10.490,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 64145 - Mashina za perenje BEKO EV 5600 EU

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 7 години

од Ненајавен корисник

katastrofa od mashina,izgore za 3 godini odma po istekot na garancijata i po promena na elektronika od dopolnitelni 2200 denari ja izgore i novata elektronika