Martini Bianco

699,00 ден.   Спореди

Производител: Martini & Rossi
Шифра на производ: 146
UPC: 5010677925006
Волумен [ml] : 1000
ALC [%/vol] : 15
Потекло : Италија
Категорија : Вермут


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 699,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Martini & Rossi
Шифра на производ: 146
UPC: 5010677925006
Волумен [ml] : 1000
ALC [%/vol] : 15
Потекло : Италија
Категорија : Вермут

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи