Martel V.S + 2 glass

Martel V.S + 2 glass

1.950,00 ден.   Спореди

Производител: Pernod Ricard
Шифра на производ: 351232
UPC: 3219820003581
Волумен [ml] : 700
Старост : 5
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Франција
Категорија : Коњак...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 1.950,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Pernod Ricard
Шифра на производ: 351232
UPC: 3219820003581
Волумен [ml] : 700
Старост : 5
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Франција
Категорија : Коњак ВС

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи