Marie Brizard Cacao Blanc

725,00 ден.   Спореди

Производител: Marie Brizard
Шифра на производ: 69
UPC: 3041312050700
Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 25
Потекло : Франција
Категорија : Ликер


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 725,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Marie Brizard
Шифра на производ: 69
UPC: 3041312050700
Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 25
Потекло : Франција
Категорија : Ликер

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи