MANTA MS1701R Mobile phone, Dual SIM, Black/Red

873,00 ден.   Спореди

MANTA MS1701R Mobile phone
• Dual SIM
• Black/Red
• 1.77`` color display
• 160x128 resolution
• Bluetooth
• Back camera
• Micro SD slot
• FM radio
• MP3 pl...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 873,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MANTA MS1701R Mobile phone
• Dual SIM
• Black/Red
• 1.77`` color display
• 160x128 resolution
• Bluetooth
• Back camera
• Micro SD slot
• FM radio
• MP3 player
• Integrated flashlight
• GSM 900/1800MHz
• 400mAh battery

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка