MAG LP-717

4.336,00 ден.   Спореди

17" МОНИТОР
ГОЛЕМИНА НА ПИКСЕЛА 0,264mm
РЕЗОЛЮЦИЯ 1280Х1024
ВРЕМЕ ЗА РЕАКЦИЯ 8 MS
Стандардна гаранција 30 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 4.336,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


17" МОНИТОР
ГОЛЕМИНА НА ПИКСЕЛА 0,264mm
РЕЗОЛЮЦИЯ 1280Х1024
ВРЕМЕ ЗА РЕАКЦИЯ 8 MS
Стандардна гаранција 30 месеци

Дијагонала 17'' Inches
Резолуција на монитор 1280x1024
Екран на допир No
Фрекфенција на работ 12
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка