MAG-LITE® SOLITAIRE СВЕТИЛКА- ЦРВЕНА

1.121,00 ден.   Спореди

Оригинален производ на американската компанија Mag-Lite погоден за повеќе примени, дури и во полициските и противпожарните служби. Ова е прецизно изработена светилка со обвивка од цврст висококвалитет...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.121,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Оригинален производ на американската компанија Mag-Lite погоден за повеќе примени, дури и во полициските и противпожарните служби. Ова е прецизно изработена светилка со обвивка од цврст висококвалитетен алуминиум што се употребува кај авиони, со прекинувач којшто не се расипува, висококвалитетна рамка што не ја расејува светлината и со резервна сијалица. Компјутерски дизајнираните рефлектори овозможуваат висок степен на осветлување, од точка до поголем простор.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка