MAG-LITE MAG-полнач за резервна батерија

6.195,00 ден.   Спореди

Високо квалитетна NiMH батерија на полнење за Mag полнач. Долг работен век и може да се полни до 1000 пати.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.195,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Високо квалитетна NiMH батерија на полнење за Mag полнач. Долг работен век и може да се полни до 1000 пати.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка