MAG-LITE® LED MINI 2AA ЏЕБНА ЛАМБА, МАСКИРНА

4.233,00 ден.   Спореди

Електронски мултифункционален прекинувач за 4 различни осветлувања: максимална светлечка моќ (100%), заштеда на енергија (25%), трепкање, сигнал во случај на опасност (три кратки, три долги, три кратк...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.233,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Електронски мултифункционален прекинувач за 4 различни осветлувања: максимална светлечка моќ (100%), заштеда на енергија (25%), трепкање, сигнал во случај на опасност (три кратки, три долги, три кратки). Различните начини на осветлување се менуваат со брзо вртење на светилката. Светлината со висок интензитет може да се фокусира со вртење на светилката. Има 10 години гаранција. Работниот век на LED е околу 10 000 часa. Работниот век на батеријата може да се продолжи доколку се користат подобни светилки.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка