MAG-LITE® LED 2-D-CELL ЏЕБНА ЛАМБА, ТИТАНИУМ-СИВА

4.602,00 ден.   Спореди

MAG-LITE е единствен меѓу батериските лампи. Лампата е со LED диоди. Овие модели користат D батерии и се особено добри за долга употреба. Удобни за држење и широко користени од страна на полицијата, п...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.602,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MAG-LITE е единствен меѓу батериските лампи. Лампата е со LED диоди. Овие модели користат D батерии и се особено добри за долга употреба. Удобни за држење и широко користени од страна на полицијата, противпожарната служба и службите за спасување. 10 години гаранција. Батериите не се вклучени.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка