MAG-LITE 2-D-ќелија светлечка батерија, титаниум-сива

3.658,00 ден.   Спореди

Mag-Lite - оригинал од САД. Прецизното тело направено од цврст алуминиум, прекинувач со контакт за чистење, прстени во форма на
О.Kомпјутерски дизајннираниот рефлектор нуди висок и рамномерен и...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.658,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Mag-Lite - оригинал од САД. Прецизното тело направено од цврст алуминиум, прекинувач со контакт за чистење, прстени во форма на
О.Kомпјутерски дизајннираниот рефлектор нуди висок и рамномерен излез, и е исто така светлосно прилагодлив.Ова се карактеристиките кои го прават Mag-Lite совршен за професионалци. Во САД е наголемо користен од страна на противпожарната служба и полицијата. Mag-Lite ® - ќе го препознаете оригиналот по изгравираниот натпис на предната страна. Батерии не се вклучени

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка