M4N78 SE

M4N78 SE

3.169,00 ден.   Спореди

M4N78 SE, Socket AM3/AM2+/AM2, NVIDIA, nForce 720D (MCP78D), System bus Up to 5200 MT/s, 2DDR(Dual Channel), Memory DDR2 1066/800/667, Graphic slot 1 x PCIe 2.0 x16, SATA 3Gb/s*4(RAID 0, 1, 0+1, 5, JB...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.169,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


M4N78 SE, Socket AM3/AM2+/AM2, NVIDIA, nForce 720D (MCP78D), System bus Up to 5200 MT/s, 2DDR(Dual Channel), Memory DDR2 1066/800/667, Graphic slot 1 x PCIe 2.0 x16, SATA 3Gb/s*4(RAID 0, 1, 0+1, 5, JBOD), Audio 6-CH(HD), LAN NVIDIA nForce built-in Gigabit MAC with external Realtek8211CL-GR PHY, CPU AMD AM3/AM2+/AM2 ;Phenom™II /Athlon™II /Phenom™ /Sempron™ Processors, AMD Cool Quiet™ Technology, AMD Live!™ Ready, Support 45nm Phenom™ II CPU, Support CPU up to 125W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка