M4N68T V2

M4N68T V2

2.790,00 ден.   Спореди

4 x PCI, SATA 3Gb/s*4(RAID 0, 1, 10, JBOD), Audio VT1708S 8-Channel High Definition Audio CODEC, LAN Gb Realtek PCIe, CPU Phenom™ II/Athlon™ II/ Sempron™ 100 Series Processors(AM3 CPU), ATX


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.790,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


4 x PCI, SATA 3Gb/s*4(RAID 0, 1, 10, JBOD), Audio VT1708S 8-Channel High Definition Audio CODEC, LAN Gb Realtek PCIe, CPU Phenom™ II/Athlon™ II/ Sempron™ 100 Series Processors(AM3 CPU), ATX

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка