®M2N-SLI, Socket AM2, NVIDIA nForce 560 SLI MCP (MCP55P), System HT2000/1600, Memory 4DDR2(Dual Channel) DDR2 800/667/533, Graphic slots 2 x PCI-E x16, SATA II*6(RAID 0, 1, 0+1, 5, JBOD), SATA II*2(RAID 0, 1, JBOD, one is External SATA), 2 x 1394a,

1.645,00 ден.   Спореди

®M2N-SLI, Socket AM2, NVIDIA nForce 560 SLI MCP (MCP55P), System HT2000/1600, Memory 4DDR2(Dual Channel) DDR2 800/667/533, Graphic slots 2 x PCI-E x16, SATA II*6(RAID 0, 1, 0+1, 5, JBOD), SATA II*2(RA...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.645,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


®M2N-SLI, Socket AM2, NVIDIA nForce 560 SLI MCP (MCP55P), System HT2000/1600, Memory 4DDR2(Dual Channel) DDR2 800/667/533, Graphic slots 2 x PCI-E x16, SATA II*6(RAID 0, 1, 0+1, 5, JBOD), SATA II*2(RAID 0, 1, JBOD, one is External SATA), 2 x 1394a, Audio 8-CH(HD), LAN 2 x Gb Marvell PHY, ATX, CPU Athlon 64 FX/Athlon 64 X2/Athlon 64/Sempron

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка