®M2N-PLUS SLI VISTA EDITION, Socket AM2, NVIDIA nForce 500 SLI MCP, HT2000/1600, Memory DDR2 800/667/533, Graphic 2 x PCI-E x16, SATA II*4(RAID 0, 1, 0+1, 5, JBOD), N, 1394 2 x 1394a, Audio 8-CH(Superior Quality Audio), Lan Gb PHY, ATX, CPU Athlon 6

2.057,00 ден.   Спореди

®M2N-PLUS SLI VISTA EDITION, Socket AM2, NVIDIA nForce 500 SLI MCP, HT2000/1600, Memory DDR2 800/667/533, Graphic 2 x PCI-E x16, SATA II*4(RAID 0, 1, 0+1, 5, JBOD), N, 1394 2 x 1394a, Audio 8-CH(Super...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.057,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


®M2N-PLUS SLI VISTA EDITION, Socket AM2, NVIDIA nForce 500 SLI MCP, HT2000/1600, Memory DDR2 800/667/533, Graphic 2 x PCI-E x16, SATA II*4(RAID 0, 1, 0+1, 5, JBOD), N, 1394 2 x 1394a, Audio 8-CH(Superior Quality Audio), Lan Gb PHY, ATX, CPU Athlon 64 FX/Athlon 64 X2/Athlon 64/Sempron

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка