M1216-230 Angle grinder 230mm/ 1700W

2.769,00 ден.   Спореди

M1216-230 Angle grinder 230mm/ 1700W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.769,00 ден.

пред 4 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.793,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


M1216-230 Angle grinder 230mm/ 1700W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка