M-220 FM  MP4 with FM, 2GB, DELUX brand, Touch a key design , 320*240 dot matrix 260,000 full color TFT screen  (2.4inch ), Supports MP3, WMA and WAV music formats , Supports MPEG-4 (AVI) video format , FM radio(optional), Supports picture browse in

M-220 FM MP4 with FM, 2GB, DELUX brand, Touch a key design , 320*240 dot matrix 260,000 full color TFT screen (2.4inch ), Supports MP3, WMA and WAV music formats , Supports MPEG-4 (AVI) video format , FM radio(optional), Supports picture browse in

2.311,00 ден.   Спореди

M-220 FM MP4 with FM, 2GB, DELUX brand, Touch a key design , 320*240 dot matrix 260,000 full color TFT screen (2.4inch ), Supports MP3, WMA and WAV music formats , Supports MPEG-4 (AVI) video format...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.311,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


M-220 FM MP4 with FM, 2GB, DELUX brand, Touch a key design , 320*240 dot matrix 260,000 full color TFT screen (2.4inch ), Supports MP3, WMA and WAV music formats , Supports MPEG-4 (AVI) video format , FM radio(optional), Supports picture browse in

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка