Mрежнa IP камера Teltonika MVC-100 EDG E/GPRS

14.690,00 ден.   Спореди

EDGE/GPRS мрежна IP камера, резолуција 640x480 при 25 к/с, 1/3\" SONY CCD сензор, MPEG4/MJPEG компресија, слот за SD картица (до 32GB), режими на запис - при детекција на движење/по графика/при аларми...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 14.690,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


EDGE/GPRS мрежна IP камера, резолуција 640x480 при 25 к/с, 1/3\" SONY CCD сензор, MPEG4/MJPEG компресија, слот за SD картица (до 32GB), режими на запис - при детекција на движење/по графика/при аларми, алармен влез/излез, вграден микрофон, вграден EDGE/GPRS модем GSM quad band (850/900/1800/1900 MHz), FTP/e-mail/SMS известување, 12Vdc (0.5A Max), вклучува адаптер, фиксен објектив 4 mm и CMS софтвер. Компатибилна со куќишта за надворешна монтажа STR.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка