Mобилен клима уред VIVAX COOL ACP-09PT25GEB

15.939,00 ден.   Спореди

VIVAX COOL мобилен клима уред 09PT25GEB, Капацитет на ладење 2640 W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 15.939,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


VIVAX COOL мобилен клима уред 09PT25GEB, Капацитет на ладење 2640 W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка