LuxeMate i220, Stylish slim multimedia keyboard, apple style keycaps for soft touch and silent typing, 10 hot keys, metal keyboard base

517,00 ден.   Спореди

LuxeMate i220, Stylish slim multimedia keyboard, apple style keycaps for soft touch and silent typing, 10 hot keys, metal keyboard base


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 517,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


LuxeMate i220, Stylish slim multimedia keyboard, apple style keycaps for soft touch and silent typing, 10 hot keys, metal keyboard base

Тип на кабел Wired
Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка