LTHA ZS 20

LTHA ZS 20

12.100,00 ден.   Спореди

Брзо замрзнување 1 компресор Механичко управување Регулација на температурата Разладувачка течност :R134А Потрошувачка на енергија кВч: 0.84 Издржливост при прекин на електрична енергија:23 h Замрзнув...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 12.100,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Брзо замрзнување 1 компресор Механичко управување Регулација на температурата Разладувачка течност :R134А Потрошувачка на енергија кВч: 0.84 Издржливост при прекин на електрична енергија:23 h Замрзнувач 1 корпа Осветлување на просторот за замрзнување -Стандардно - на таван Брава за заклучување Нето капацитет:200 l Енергетска класа: A Земја на производство: Црна Гора Димензии (Ш x Д x В):76.3 × 68 × 87 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи