Loza Zolta

550,00 ден.   Спореди

Производител: Tikves Winery
Шифра на производ: 125
UPC:
Волумен [ml] : 1000
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Македонија
Категорија : Ракија


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 550,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Tikves Winery
Шифра на производ: 125
UPC:
Волумен [ml] : 1000
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Македонија
Категорија : Ракија

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи