LONGSE LS-MZ0358 Manual Zoom Lens 3.5-8.0mm

LONGSE LS-MZ0358 Manual Zoom Lens 3.5-8.0mm

990,00 ден.   Спореди

Model : Longse LIKT90SHE Rezolucija : 700 TV Linii Distanca 60 metri Infra Red diodi : 72 Leka : Sony 672/673 + Sony Effio-e. Leka : 2.8 - 12mm manuel zoom Rabotna temperatura : -10 ~ +50 RH95% Tezina...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конико компјутери http://www.koniko.com.mk/   Детали 990,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Model : Longse LIKT90SHE Rezolucija : 700 TV Linii Distanca 60 metri Infra Red diodi : 72 Leka : Sony 672/673 + Sony Effio-e. Leka : 2.8 - 12mm manuel zoom Rabotna temperatura : -10 ~ +50 RH95% Tezina: 1.700 grama Garancija : 12 meseci

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 8 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

Is this yours or a quote from someone else? In any event, I like it. Weflc-ralted. Triune. God-focused. Includes the call to faith and obedience. The only missing element is the source of our knowledge of God's glory in Christ: Scripture. Might be implied.