LONGSE LIRDBSFP SONY 1.3 MP 720P 1000TVL, 3.6mm,IR5x24,20M, IR-CUT,3D N, NR, UTC

3.068,00 ден.   Спореди

Model : Longse LIRDBSN Rezolucija : 480 TV Linii Distanca 20 metri Infra Red diodi : 24 Leka : Sony 632/633 + Nextchip 2030 Leka : 3.6mm Rabotna temperatura : -10 ~ +50 RH95% Tezina: 400 grama Garanci...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конико компјутери http://www.koniko.com.mk/   Детали 3.068,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Model : Longse LIRDBSN Rezolucija : 480 TV Linii Distanca 20 metri Infra Red diodi : 24 Leka : Sony 632/633 + Nextchip 2030 Leka : 3.6mm Rabotna temperatura : -10 ~ +50 RH95% Tezina: 400 grama Garancija : 12 meseci

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 4 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.