LONGSE LIB90SHE SONY ICX673AK+Effio 2.8-12mm,700TV,IR LED 72PCS 60M

LONGSE LIB90SHE SONY ICX673AK+Effio 2.8-12mm,700TV,IR LED 72PCS 60M

7.068,00 ден.   Спореди

Model : Longse LIKT90SHE Rezolucija : 700 TV Linii Distanca 60 metri Infra Red diodi : 72 Leka : Sony 672/673 + Sony Effio-e. Leka : 2.8 - 12mm manuel zoom Rabotna temperatura : -10 ~ +50 RH95% Tezina...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конико компјутери http://www.koniko.com.mk/   Детали 7.068,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Model : Longse LIKT90SHE Rezolucija : 700 TV Linii Distanca 60 metri Infra Red diodi : 72 Leka : Sony 672/673 + Sony Effio-e. Leka : 2.8 - 12mm manuel zoom Rabotna temperatura : -10 ~ +50 RH95% Tezina: 1.700 grama Garancija : 12 meseci

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка